Przejdź do treści
Hala
Przejdź do stopki

Turniej Piłki Siatkowej o Prezent Świętego Mikołaja 08.12.2018

Treść

W dniu 08 grudnia 2018r. w Hali Widowiskowo- Sportowej w Piwnicznej - Zdroju odbył się turniej o prezent Św. Mikołaja, którego organizatorem był Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury.
W rozgrywkach wzięło udział 10 zespołów damsko-męskich, które rywalizowały  w dwóch pięciozespołowych  grupach na bardzo wysokim poziomie sportowym. Po dwie najlepsze drużyny z grup awansowały do fazy pucharowej. Po zaciętej walce I miejsce zajęła drużyna  PROXIMA, II miejsce zdobyła drużyna CZARNA OWCA,  III miejsce zajęła drużyna NOWY TARG ,IV miejsce drużyna NOWY SĄCZ. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Pan Franciszek ze Starego Sącza który został nagrodzony za ukazane umiejętności oraz postawę godną naśladowania.
Prezenty osobiście wręczał Św. Mikołaj!!!
 

 

Dyrekcja MGOK oraz Obsługa Hali Widowiskowo- Sportowej w Piwnicznej Zdroju składają serdeczne podziękowania firmom oraz instytucjom za pomoc w organizacji turnieju. Dzięki Państwa uprzejmości możliwa była również pomoc Św. Mikołajowi w przygotowaniu prezentów. Wśród sponsorów znalazły się następujące instytucje:

 

- Firma ŻEMP

- Spółdzielnia Pracy Piwniczanka

- Usługi kosmetyczne Natalia Lis

- Salon fryzjerski Joanna Toczek

- Salon fryzjerski Izabell

- Salon fryzjerski Ewell

- Studio Urody

- Gabinet kosmetyczny Agata Izworska

- Beauty House Nowy Sącz

- Hotel Piwniczna

- Restauracja Majerzanka

- Restauracja Pod Kasztanami

- Proxima

 

Szczególne podziękowania kieruję również w stronę Pani Natalii Lis i  Pani Magdaleny Multarzyńskiej za ogromną pomoc w bezpośrednim przygotowaniu turnieju.

W.D.

303469