Przejdź do treści
Hala
Przejdź do stopki

Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej

Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej

Treść

W rozgrywka wzięło udział 11 zespołów damsko-męskich. Turniej  rozegrano w trzech grupach 4,4,3 zespołowych systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów  do 25pkt a w przypadku remisu partie kończył tie-break do 15pkt. Następnie zespoły wg zajętego miejsca awansowały do kolejnych grup w których to walczyły już o poszczególne miejsca w turnieju.       Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się na przewagi.
Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział  w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play.

Kwalifikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

I miejsce drużyna GREEN HOME BOCHNIA
II miejsce  drużyna PROXIMA RYTRO
III miejsce  drużyna GUMISIE
IV miejsce  drużyna KALIFORNIA
V miejsce  drużyna WCZORAJSI
VI miejsce  drużyna RYTRO
VII miejsce  drużyna CIMCIRIMCIM
VIII  miejsce  drużyna KWAŚNO WODA
IX miejsce  drużyna BLUE SKY
X miejsce  drużyna BOROWNICE I ŁAZY
XI miejsce  drużyna MK 42
 

Serdecznie dziękujemy organizatorowi - Panu Burmistrzowi MiG Piwniczna - Zdrój Dariuszowi Chorużykowi za zaangażowanie się w  przygotowanie turnieju, ufundowanie pucharów, nagród, wsparcie finansowe oraz  poczęstunku podczas zawodów.
Podziękowania należą się również  zawodnikom  za zdrową sportową zabawę i współzawodnictwo! Gratulujemy zwycięskim drużyn.

[WD]

 

305700