Przejdź do treści
Hala
Przejdź do stopki

Jesienny turniej piłki siatkowej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój - podsumowanie

Jesienny turniej piłki siatkowej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój - podsumowanie

Treść

W dniu 19.10.2019 r. w Hali Widowiskowo- Sportowej w Piwnicznej - Zdroju odbył się III z  cyklu „Cztery Pory Roku” Jesienny Turniej Piłki Siatkowej Dorosłych pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piwnicznej - Zdroju. W rozgrywkach wzięło udział 7 zespołów damsko-męskich. Turniej rozegrano w siedmiozespołowej grupie systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów do 25 pkt. Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się na przewagi.

Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play.

 

Kwalifikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:

 

I miejsce - drużyna PROXIMA

II miejsce - drużyna RYTRO BFC

III miejsce - drużyna NOWY SĄCZ

IV miejsce - drużyna HNF

V miejsce - drużyna KALIFORNIA

VI miejsce - drużyna WCZORAJSI

VII miejsce -  drużyna GRACZE

 

 

Serdecznie dziękujemy organizatorowi - Panu Burmistrzowi MiG Piwniczna - Zdrój Dariuszowi Chorużykowi za zaangażowanie się w  przygotowanie turnieju, ufundowanie nagród, wsparcie finansowe oraz  poczęstunek podczas zawodów.

Podziękowania należą się również zawodnikom za zdrową sportową zabawę i współzawodnictwo! Gratulujemy zwycięskim drużynom!

Do zobaczenia na następnym turnieju w listopadzie.

 

[WD]

245519